DÁREK ZDARMA KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE

O nás

Snakk je česká startupová firma, ve které se zaměřujeme na výrobu a prodej těch nejlepších a nejzdravějších potravin, které lze jen na evropském trhu najít. Vždy jsme se snažili dělat věci poctivě s péčí a se stejným přesvědčením jsme se v roce 2020 pustili i do prvního prototypování našich produktů, se kterými jsme se rozhodli dobýt svět. Nejvíce je znám Snakk ve spojení s našimi unikátními luštěninovými chipsy, které můžete nalézt na pultech více než tisíce prodejen po celé České republice, u těch ale rozhodně nekončíme! Nově u nás totiž najdete i široký výběr oříšků i sušeného ovoce. 

 snakk-o-nas-min 

 

Tomáš Andrlík

Ahoj! Já jsem Tomáš a aktuálně dokončuji svoji studentskou pouť na podnikatelské fakultě na Mendelovy univerzity. Vytváření e-shopů se však věnuji více než 6 let, během kterých jsem sbíral zkušenosti při práci na řadě projektů. Nabyté zkušenosti se nyní snažím co nejvíce uplatnit ve vlastním podnikání. Rád lidem ulehčuji nákup a především se starám o to, abyste byli všichni u nás spokojeni!

 

Adam Dostál

Od jakživa vizionářem jsem se už od mala snažil rozjet vlastní podnikání, které obsáhlo snad všechny obory světa. A i když z nich při nejmenším 99 % nevyšlo, naučilo mě to jediné - nevzdávat se a tím stejným se řídíme i ve Snakku. Ve všech krocích se snažíme jít s dobou a nabízet Vám jen ty nejlepší produkty, co se dají na trhu najít.

 

 

 

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz